Přeskočit na obsah

Jóga citlivosti

Každý prožitek začíná tvojí vlastní citlivostí!

Většinu dne jsme pozorností v hlavě. Jenže pokud je tvůj záměr se zpátky spojit se svou citlivostí a začít si své prožitky opravdu vychutnávat se vším všudy, je důležité přesunout se svou pozorností do těla.
Provedu tě skrz jógu, relaxaci, vlastní dotek a tantrické techniky až ke tvé vnitřní vnímavosti. Naši pozornost budeme směřovat do těla tak, že si na konci lekce uvědomíš postupné odkrývání své citlivosti.

Nech venkovní svět na chvíli za dveřmi, přijď se se mnou zastavit a vytvořit si čas jen a jen pro sebe. Tady je pro tebe přichystaný prostor s vonnými olejíčky, teplem a příjemnou hudbou. Po lekci se budeš cítit opečovaná a ukotvená ve svém těle. Neříkala bych to, kdybych nevěděla, jak moc je tento pocit ve dnech, kdy nevíš, kam dřív skočit blahodárný.

Jak se na lekci připravit?

Během lekce si vychutnáme pohyb každá podle svých potřeb, možností a aktuálního rozpoložení, proto si s sebou přines pohodlné oblečení, ve kterém se ti bude dobře hýbat. Jógové podložky, deky a polštářky jsou k zapůjčení v centru, ale jestli máš své oblíbené, tak si je klidně vezmi.

Čas lekce:

Každé úterý od 7:30 hod.

Délka lekce: 1 hod. – přijď alespoň 10 minut před začátkem, ať si můžeš dopřát hluboký výdech.

Ceník:

Předplatné 140 Kč // Volný vstup 190 Kč

Místo lekce:

Křídla Duše – třída Míru 65, Pardubice.

   

Teď už víš, že tohle je přesně to, co teď potřebuješ? 

Přihlaš se přes zprávu na FB @LucieZaObzor nebo na telefon: 608 892 828.

Nemůžu se dočkat, že tvou potřebu společně naplníme!