Přeskočit na obsah

Reference

Tantra jóga s Luckou mě vede k velmi silnému vnitřnímu prožitku na cestě k lepšímu poznání sebe sama. Pokud hledáte nějakou změnu ve Vašem životě doporučuji začít s Tantra jógou. Tantra pomáhá změnit náš vnitřní postoj k sobě samému a tím i k okolnímu světu.

Hanka

Jsem úplný tantricko-jógový začátečník a můžu říct, že mě lekce s Luckou nadchly. Co velmi oceňuji je, že jsem vždy věděla, co se děje, co mám dělat a co se bude dít poté. Neztrácela jsem se tak a mohla jsem se soustředit na cvičení. Navíc mě provedla jógovou relaxací celého těla (nebo jak se to jmenuje) a také poslední částí lekce, která spočívala jen v dívání. Bylo to pro mě (překvapivě) velmi osobní a můžu říct, že Lucka mi byla průvodcem a oporou. Ráda bych to vybalancovala i nějakou drobnou kritikou, ale nic mě nenapadá. Vlastně jsem si lepší seznámení s tantrickou jógou nemohla přát.

Lucie N.

Pokud hledáte průvodkyni tantrou, která vám během sezení věnuje svou veškerou pozornost a něhu, tak jste u Lucky rozhodně správně! 
Tantrou nepolíbená jsem se za Luckou vydala se záměrem lépe vnímat svoje tělo. Celé sezení bylo zahrnuté spoustou empatie, pochopení, úcty a milé péče.
Naučila jsem se, jak skutečně navnímat svoje tělo a také jsem s Luckou absolvovala cvičení, které bylo ušité na míru právě mně. Lucka se dokonale dokáže naladit na klienta a rázem pozná, na čem je dobré zapracovat a co je vhodné přímo pro vás
Pokud přeci jenom máte nějaké obavy, tak jim rozhodně nepropadejte. S Luckou jste v naprostém bezpečí. Vzhledem k tomu, že je Lucka hodně vnímavá a citlivá, tak nehrozí žádné nabourání vaší komfortní zóny.
Když jsem se vrátila z prvního sezení tantry od Lucky domů, tak mě můj manžel nepoznával J. Přeci jenom vnímání těla, na které jsem byla díky Lucce mnohem intenzivněji napojená, se pozitivně odrazilo i v našem manželském soužití.
Netrvalo to dlouho a za Luckou jsem vyrazila společně s mým mužem, tentokrát na párové sezení.  
Při sezení nás Lucka provázela nejenom individuálním cvičením, které jsme s manželem dělali odděleně, ale i cvičením v páru, které bylo společné pro nás oba. Těžko se to popisuje slovy. Rozhodně to chce zažít, protože to bylo super intenzivní!  Od Lucky jsme odcházeli krásně zrelaxovaní, s úplně čistými hlavami a mnohem více napojení na svá těla.
🙂

Šárka J.